ZASAD ZDROWEGO I ZRÓWNOWAŻONEGO ODŻYWIANIA.

ZASAD ZDROWEGO I ZRÓWNOWAŻONEGO ODŻYWIANIA.Zrównoważony i zróżnicowany tryb zasilania poprawia nie tylko fizyczną funkcjonalność, ale i samopoczucie! Zdrowe i zrównoważone odżywianie nie oznacza, że trzeba pozbyć się z zachwytu.
Jeśli jesz zdrowe i zrównoważone, pomoc sprawia, że wymagana dodawanie do własnego stylu życia. W ogóle, w rzeczywistości jest ważnym elementem dobrze zbilansowanej diety, aby pasowały do codziennych przeszkód w swojej pracy oprócz скрытному stylu życia.
Ile mięsnego produktu muszę zabrać ze sobą? Ilość owoców i warzyw musi być właściwie każdy dzień? 10 wytycznych zdrowego odżywiania niemieckiej kultury dla zdrowia i Źródło zasilania można czerwonawy wiersz dla dobrze zaokrąglone „dzień żywności”.
Równolegle z 10 wytycznymi do planu zdrowego odżywiania można łatwo opisać tzw. dietetyczną piramidę, model, który został utworzony za pomocą elementów zasilania firmy, rolnictwa, ochrony klientów, stojąc za świetny makijaż potraw.
Rutyna, a także zrównoważony: oferujemy państwu codziennie spożywać 5-6 produktów, z pewnością będą rozłożone w ciągu dnia. 3 główne posiłki, kolacja, rano posiłek, a także obiad powinien wynosić od 25 do 30 procent całkowitej energii w dzień.
Piramida w rzeczywistości składa się z ośmiu grup produktów: w zasadzie masz zamiar znaleźć żywność, w której ciało potrzebuje najbardziej – jako przykład napojów alkoholowych, warzyw, a także owoców produktu. W górnej części piramidy mniejsza część składników mają miejsce-tam jedzenie, które powinno być mniej, tak jak konkretnie Zucker-i tłuste produkty są poprawnie.

ZASADA 1: CIESZ SIĘ WYBOREM PRODUKTÓW.

Zrównoważona, zdrowa i zbilansowana dieta charakteryzuje się przede wszystkim jednym: zmiana! Jeśli chcesz jeść zdrowe, to jest zasadniczy że integrują zdrowe, jak również низкоэнергическая jedzenie-najbardziej dokładne i warzyw – odpowiednie ilości.

ZASADA 2: OBFITE PRODUKTY ZBOŻOWE, A TAKŻE BIAŁE ZIEMNIAKI.ZASADA 2: OBFITE PRODUKTY ZBOŻOWE, A TAKŻE BIAŁE ZIEMNIAKI.

Imperium z węglowodanów-i to odtłuszczone: produkty zbożowe, takie jak spaghetti, ryż, chleb, białe ziemniaki, a także ziarna w rzeczywistości są podstawą zrównoważonego odżywiania się, a także są naszym głównym dystrybutorem energii elektrycznej razem!
Oprócz niezbędnego zwiększenia energii elektrycznej, produkty zbożowe powodują systemu ciała od obfitych witamin, minerałów, a także прослеживающего elementu, gwintu, jak również phytochemicals. Koniecznie: jesz te jedzenia jak osiągalne wraz z low-fat składnikami.
Wykonywać nie białe kolorowe wyroby mączne, gdy jest to możliwe, a także korzystać całe zbożowe produkty, a zazwyczaj jak jest osiągalne. Nie wygląda na posiłki przychodzi od wholegrain – gdy skrót radzi – wykorzystuje właśnie pełne ziarno do białego покрашенным produktów mąki. Zaleta: zawartość witamin, minerałów, błonnika i tłuszczów wielonienasyconych jest znacznie wyższy dla pełnego ziarna!

Zasada 3: warzywa i owoce każdego dnia.

Jesteś dostępność warzyw i owoców, pięć porcji dziennie powinny być w rzeczywistości, jak czysty lub krótko gotowane. Jako alternatywa dostępny jest również zapewnienie, niż ekstrakt. Polegaj na produkty sezonowe!
To rzeczywiście trudno jest jeść 5 porcji warzyw i owoców dziennie? Z niewielką ilością sprzętu, to faktycznie nie jest takie trudne: faktycznie wcześnie rano można ozdobić jogurt naturalny lub nawet ziarno świeżym owocowym produktem – jak mniej więcej się to ze szklanką ekstraktu? Bo między warzywami przykleja się lub kawałek owocowego produktu. A także na lunch oraz kolację można zdobyć wraz z ilością warzyw lub mała sałatka rzucił!
Warzywa i owoce bogate w witaminy, minerały, a także nić, a także фитокомпоненты. Owocowy produkt zawiera słodycze, takie jak cukier, to rzeczywiście odpowiednie jedzenie Dla między nimi, aby szybko zaoferować organizmowi siłę.

REGULACJA PAT W WYMIARACH 4:.

Mięso, wędliny, a także produkty rybne są bardzo pożywne. A także wiele produktów mlecznych, które trzeba uzyskać w menu każdego dnia, składają się z dużej ilości nadmiaru tłuszczu. Śledź низкокалорийными przedmiotami, w szczególności mięsnych przedmiotami, a także biustem przedmiotami. Zawartość tłuszczu mleka, ryb, a także wieprzowych produktów różni się znacznie w zależności od gatunku, stylu, a także gotowania. Należy spożywać jak niskotłuszczowe produkty!
Ryba zawiera tłuszcze Omega-3, które pełnią wiele ważnych funkcji w organizmie człowieka. Zanurz się raz lub dwa razy w tygodniu ryby, jak małą część (70 g) tkanki tłuszczowej ryb morskich, jak makrela i wiele wiele więcej partycji (80-150 g) tłuszczu ryb, jak dorsz lub nawet Side. Przy zakupie ryb, jestem pewien, że jest to związane z ремонтопригодным zasobem.
Przetwory mięsne, zwłaszcza żelazo, a także witaminy B1, B6 i B12. Musisz zdecydować się na mięso drobiowe, dlatego, białe mięso, w porównaniu z czerwonawym wieprzowiną (mięso, świnia).
Ilości od 300 do 600 gramów mięsa / wędliny w tygodniu wystarczy-nawet nie musi istnieć.

ZASADA 5: NIE TŁUSTY POKARM.

Tłuszcz dostarcza nasz zespół wraz z siłą i faktycznie jest bardzo ważne – to jednak może być szybko zbyt wiele! Tłuszcze i oleje w rzeczywistości szczególnie tłuszcze, Tłuszcze dieta mogą przyczynić się do problemów z wagą, jeśli przesadzasz.
Tłuszcze i oleje składają się z najważniejszych (istotnym) tłuszcze, których organizm potrzebuje każdego dnia. W ogóle, tłuste jedzenie ma nienasycone kwasy witaminy солубле depozytów jak witamina En podobnie jak witamina E.
60 do 80 gramów od tłuszczu czas wystarczy.
Ile tłuszczu trzeba dla siebie, ale, poza tym, złogi tłuszczu w rzeczywistości dzieje się na zdrowej i zrównoważonej diety nie wystarczy.
Wolimy oleje roślinne oraz tłuszcze, w tym przewidziane przez prawo, a także olej sojowy – lub rozpowszechniane zbędne tłuszcze, które w rzeczywistości są tworzone z tych olejów. Roślinny nadmiar tłuszczu składa się z dużej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zmniejszają one ryzyko metabolizm tkanki tłuszczowej, która może powodować choroby układu krążenia. W zależności od oleju lub tłuszczu, zawiera tłuszcze nienasycone, tym silniejsze jego własnego zdrowia konsekwencje.

Uwaga: zaskocz tłuszcze ciała!Uwaga: zaskocz tłuszcze ciała!

Nie patrz tłuszcz treści internetowych z wielu produktów. Rzekome ukryte zbędne tłuszcze zawarte głównie w produktach mięsnych, produktów mleczarskich, produktów piekarni, a także w полуфабрикатах i gotowych daniach. Dowiedz się w żywienioniowych odpowiednie informacje na opakowaniu lub w biznes!