Purefit Keto – czy warto sprubować?

Próbując schudnąć, wiele osób szuka suplementów, aby szybko i prosto naprawić. Suplementy redukujące wagę, wraz z Hydroxycut, często deklarują, że przyniosą dramatyczne efekty w krótkim czasie. więcej informacji na stronie https://rrr.com.pl/purefit-keto/

Jednak, jak w przypadku każdego suplementu odchudzającego, osoba powinna zastanawiać się, czy to naprawdę działa. W tym artykule dowiedz się, czy Hydroxycut ma jakikolwiek wpływ na cele redukcji masy ciała u ludzi. Patrzymy również na możliwe niezamierzone efekty.
Co to jest Hydroxycut?

Suplementy diety Hydroxycut twierdzą, że pomagają w odchudzaniu.
Hydroxycut to modelowa identyfikacja suplementu zmniejszającego wagę, który twierdzi, że pomaga szybko zrzucić kilogramy.
Hydroxycut występuje w wielu odmianach, podobnych do kapsułek, mieszanek napojów i żelków. Firma prezentuje kilka różnych rodzajów produktów Hydroxycut wraz z:

· Hydroxycut Hardcore Elite Sport
· Hydroxycut Hardcore CLA Elite
· Pro Medical Hydroxycut schudnąć
· Pro Scientific Hydroxycut niestymulujący
· Hydroxycut Max! dla dziewczyn

Każdy z produktów Hydroxycut ma na celu pomóc osobie zrzucić dodatkowe kilogramy. Najczęstszym składnikiem jest kofeina. Pozostałe składniki obejmują różnorodne ekstrakty i minerały.

Czy to działa?Czy to działa

Głównym aktywnym składnikiem Hydroxycut jest Coffea canephora robusta lub ekstrakt kawy. Oznacza to, że zawiera kofeinę.
Chociaż kofeina podnosi czynność serca i poziom witalności danej osoby i może pomóc zmniejszyć zapotrzebowanie na jedzenie, konsekwencje są szybkie.
Wczesne badania z lat 80. i 90. wskazywały na pewne obietnice, jednak żadne aktualne dowody nie wskazują, że kofeina jest skuteczną odpowiedzią na odchudzanie.

Strona internetowa Hydroxycut stwierdza, że ​​badania naukowe potwierdzają twierdzenie, że ich towary działają, jednak różne źródła wskazują zupełnie inne wyniki.

Na przykład ocena badań C. canephora robusta wykazała, że ​​składnik ten może sprzyjać redukcji masy ciała, jednak jego działanie było niewielkie. Naukowcy mylili również, że konieczne były bardzo rygorystyczne i wyjątkowo długie próby, aby określić jego skuteczność.

Ponadto dane ujawnione przez Nationwide Institutes of Well being wskazują, że główny składnik Hydroxycut może wywrzeć konstruktywne wrażenie na utratę masy ciała, ale badania naukowe są niskiej jakości.
Nawet ludzie, którzy brali udział w badaniach naukowych i schudli podczas przyjmowania kofeiny, nie polegali wyłącznie na suplemencie. W tym samym czasie przyjęli rutynę ćwiczeń i niskokaloryczny plan odchudzania.

Czy faktycznie działają jakieś leki odchudzające?Czy faktycznie działają jakieś leki odchudzające?

Na rynku nie brakuje tabletek odchudzających, ale czy któreś z nich działają?
Bezpieczeństwo i niepożądane skutki uboczne

Produkty Hydroxycut mogą mieć związek z chorobami serca.
Hydroxycut ma długą historię punktów w amerykańskiej Agencji ds. Posiłków i 
Od 2004 do 2009 r. Najbardziej typowymi pierwiastkami stosowanymi w produktach Hydroxycut były kofeina, niedoświadczony ekstrakt z herbaty i liczne, nieujawnione ilości ekstraktów botanicznych.
W 2009 r. FDA wycofała produkty Hydroxycut poniżej kosztów oszustwa. W tym czasie FDA uzyskała ponad 20 badań istotnych problemów zdrowotnych związanych z Hydroxycut. Te problemy zdrowotne obejmowały choroby wątroby, drgawki, chorobę wieńcową serca, problemy z mięśniami i utratę życia.
FDA nie wymaga od producentów suplementów, podobnych do Hydroxycut, aby sprawdzali swoje towary przed ich wprowadzeniem.
Hydroxycut ostrzega, że ​​osoby poniżej 18 roku życia nie

mogą używać swoich produktów. Ostrzega również, że dana osoba powinna zaprzestać korzystania z produktu, jeśli doświadczy wszelkich antagonistycznych niepożądanych efektów.
Abstrakcyjny
Hydroxycut może oferować pewne korzyści w zakresie redukcji masy ciała ze względu na zawartość kofeiny, jednak brakuje solidnych dowodów na to, aby to powtórzyć.
Osoby muszą być świadome, że Hydroxycut ma wątpliwe dane dotyczące bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem stosowania Hydroxycut osoba powinna porozmawiać z lekarzem na temat tego, jak może to wpłynąć na jej ogólny stan zdrowia lub na interakcje z różnymi lekami lub suplementami.

W tej metaforze Twoja dieta jest bronią, a ćwiczenia to amunicja. Spalacze tłuszczu mogą pomóc ci celować nieco lepiej i bardziej skutecznie celować w tłuszcz. Ale bez ciężkiej artylerii w twojej diecie i kilku kul w komorze celownik jest po prostu dobry do patrzenia na rzeczy z daleka – nie przynosząc rezultatów do domu!

Czym jest spalacz tłuszczu? Jak wyjaśniono w czasopiśmie Obesity Reviews, termin „spalacz tłuszczu” jest używany do opisania „suplementów diety, które, jak się twierdzi, znacznie zwiększają metabolizm tłuszczu lub wydatek energetyczny, zaburzają wchłanianie tłuszczu, zwiększają utratę masy ciała, zwiększają utlenianie tłuszczu podczas ćwiczeń lub w jakiś sposób powodują długoterminowe adaptacje, które promują metabolizm tłuszczów. ”[1] Jest to jednak szeroki zakres funkcji, a zwłaszcza w postaci tabletek może to oznaczać wiele rzeczy! Więc kopnijmy trochę głębiej.

Jak działają spalacze tłuszczu? Niektóre z kluczowych składników stosowanych w spalaczach tłuszczu mają stymulować reakcje hormonalne w organizmie i zacząć rozkładać tłuszcz i wykorzystywać go jako źródło paliwa.

Głównym składnikiem większości spalaczy tłuszczu jest kofeina, która pomaga schudnąć, zwiększając metabolizm i pomagając ciału wykorzystywać tłuszcz jako paliwo. Pomaga również zapewnić energię do ćwiczeń i innych działań spalających kalorie. W organizmie kofeina zwiększa rozkład kwasów tłuszczowych znajdujących się w tkance tłuszczowej – zwanej również tłuszczem z brzucha. Gdy kwasy tłuszczowe zostaną rozbite, dostają się do krwioobiegu i mogą zostać spalone przez nasze ciała w celu wytworzenia energii.

Jedną rzeczą, której spalacz tłuszczu nie zrobi, jest ustalenie zepsutej diety. Jeśli jesz w celu zdrowej utraty tłuszczu, sposób, w jaki dr Krissy Kendall wyjaśnia w kompleksowym przewodniku „Jak schudnąć”, to termogeniczny spalacz tłuszczu może pomóc w innych rzeczach: zwiększeniu energii, zmniejszeniu masy ciała apetyt, promowanie tłuszczu do wykorzystania na energię, a nawet zwiększenie metabolizmu i temperatury rdzenia – tak zwanej „termogenezy” – dzięki czemu spalasz więcej kalorii w ciągu dnia.

Niektórzy uważają, że jeśli używają spalacza tłuszczu, powinni być w stanie stopić ogromne ilości tłuszczu każdego tygodnia. Nie wydarzy się! Ale oto kilka sposobów, w jakie możesz pomóc spalaczowi tłuszczu w jego pracy.

Ustal rozsądne oczekiwania: chociaż tempo utraty tłuszczu można zwiększyć za pomocą suplementów, nie zrzucisz 10 funtów w ciągu tygodnia tylko dlatego, że używasz suplementu termogenicznego. Przepraszam!

Zapamiętaj tę liczbę: Bezpieczna stopa utraty tłuszczu wynosi 1-3 funty tygodniowo dla przeciętnych, zdrowych osób. Możesz zwiększyć tę stawkę do 4 funtów tygodniowo w rzadkich przypadkach, ale nie jest to zrównoważone. W końcu twoje ciało uderzy w płaskowyż, a utrata tłuszczu zwolni.

Jeśli zbyt szybko schudniesz, na spalaczu tłuszczu lub nie, możesz stracić dużo beztłuszczowej masy mięśniowej. Jeśli nie chcesz wyglądać jak bezkształtny wieszak na ubrania – i czuć się tak zdrowo i wysportowany jak jeden – powinieneś przemyśleć swój plan odchudzania.