Dobrze Zrównoważony Plan Zasilania

Dobrze Zrównoważony Plan ZasilaniaZasada 6: mało glukozy, a także soli.
Ten lub inny szklankę lemoniady dozwolone, ale w małych ilościach. Idźcie czasem, wraz ze słodyczami, a także z jedzeniem lub nawet napojami, które w rzeczywistości są kompensowane różnych cukrów (np. syropem cukrowym).
Z nabyciem od sodu upewnij się, że jest wzbogacony wraz z jodyną, a także fluorku.
Czas z jak najmniej soli, a także jako alternatywa dla poparte wraz z przyprawami, a także naturalnych ziół.

ZASADA 7: DUŻO ZUŻYWA.

Wiele zniszczyć faktycznie zdrowy i wyważony! Spożywać około półtora litra płynów, ponieważ płyn ma istotne znaczenie. W wysokich temperaturach, a także wspaniała inicjatywa, należy spożywać baseding na więcej.

Wybierz wodę, wybraną przez ciebie, niezależnie od tego, czy lubicie to z kwasem węglowym lub bez niej, a także inne niskokaloryczne napoje alkoholowe napoje, takie jak sok Mieszkankę lub nawet niesłodzone herbaty.

Trzymajcie się z dala od bardzo słodkich i przy tym wysokokalorycznych napojów lub ocenić ich po prostu w miarę. Te składają się z na przykład koktajl siły, napojów cola i pić, jednakże dodatkowo unmixed ujawnienia produktu Owoc, również, jak nektar.

REKOMENDACJA 8: SPOŻYWAJCIE OSTROŻNIE.

Najlepiej gotować żywności, a na chwilę i przy niskich poziomach temperatury. Używaj oszczędnie wodę, a także olej to. Składniki odżywcze pozostają-smak!

POLITYKA 9: CZAS NA PRZYJEMNOŚCI.POLITYKA 9: CZAS NA PRZYJEMNOŚCI.

Spożywać celowo pomaga dodatkowo skutecznie odżywiać. I zawsze pamiętaj: nawet oczy. Weź jakiś czas, więc przygotowanie posiłku razem z prawdziwą satysfakcją swoich produktów spożywczych. Nie tylko satysfakcję, to rynki uczucie sytości, przy okazji.

POLITYKA 10: ONE NADAL SIĘ PRZEPROWADZIĆ.

Musisz najlepiej połączenie zbilansowanej diety z dużą ilością ruchu. Codziennie 30-60 minut. ćwiczenia lub zajęcia sportowe są na najwyższym poziomie. Mieszanka urozmaicona, dobrze zbilansowana dieta, oprócz imprez sportowych, a także aktywności sprawia, że najlepiej ciężar ciała. Zapewnia to zdecydowanie nie tylko do ciągłego wellness, rynki mu również zdrowie! Na dodatek, który zrzekł się swojego pojazdu, a także wybrać się na spacer kilka kroków pieszo chroni atmosferę.
Dobrze wyważone plan diety naprawdę pyszny i zdrowy i zrównoważony.
Dobrze zbilansowana dieta zawiera wszystkie składniki odżywcze, które wymagają, aby dziecko rozwijało się, a także wzrosła. Odnosi się to również do dzieci zwyczajów od działalności, a także odwrotnie.

Dieta, trening i zarządzanie niepokoju: 3 budowlanego bloku od zdrowej i zrównoważonej progresji.
Zdrowy tryb odżywiania, dużo ćwiczeń, a także zdolność do radzenia sobie z napięciem, na przykład, w sytuacjach konfliktowych, w rzeczywistości są ważną podstawą zrównoważonego rozwoju dziecka. Patrząc na program, że wszystkie 3 aspekty muszą wykonywać wiele razem ze sobą, a także określić siebie.
Zdrowe odżywianie w rzeczywistości jest ważnym sposobem dla dzieci do działań ruchu: dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze, dostarcza niezbędnej energii, która jest wymagana do jego własnej codziennej działalności, do jego gry i jego działalności, dziecko.

Jeśli dziecko dużo się porusza

A także właściwie jest aktywny, to konwertuje dodatkową moc, a także musi mieć w rezultacie jeszcze bardziej. Tak zwykle ruch zabawy przez zdrowe głód i satiation naturalnie zużycie energii elektrycznej nastolatka nastroje. Ekstremalne spożycie żywności, mimo, że prowadzi w dłuższej perspektywie do przybierania na wadze, a także nadwaga, dzieci poruszają się znacznie mniej, jak zwykle, a poprawa punktu widzenia od niepokoju.

Zły źródło składników odżywczych przyczynia się do osłabienia napięcia u dziecka. Mówiąc prościej, to doświadczenie w szczególnych okolicznościach, a także wymagania, na przykład, gdy walczy razem z rówieśnikami, jeszcze bardziej naładowane. Taki lęk może wyrzucić jedzenie ze stresu lub prowadzić do anoreksji. W serii ruch, napięcie ustawia się z bierności overactivity lub czynności. To na pewno będzie w rzeczywistości instrukcja wytrzymałości, wytrzymałości i szybkości wraz ze stresem i niepokojem w sam raz. W związku z tym, że aktywność fizyczna pomaga znacznie się domyślić, mamy i taty w chwili obecnej na ich najtańszych, niepokojących wskaźników, takich jak lęk, aby ułatwić panikę, a także problemy ze snem.

Wszystkie na raz zmniejsza czułość alarmu do wiek nawyków ruchu i odpowiedniego spędzania wolnego czasu, a także pozwala uniknąć problemów zdrowotnych, takich jak młodzież.
To po prostu jeden z tych 3-ch bloków – diety, ćwiczenia fizyczne, napięcie wpłynęło na pozytywny, to dodatkowo wpływać na różnych innych aspektach. W komunikacie tych aspektów dobrze zbilansowanej diety przyczynia się do tego, aby wspierały rozwój zdrowia dziecka optymalnie.
Dobrze zbilansowana dieta dla dzieci w rzeczywistości opiera się na podstawowych zasadach.
Małe dzieci zwykle są zainteresowani, chcą dowiedzieć się o zupełnie nowym, a także spróbować. Dotyczy to produktów spożywczych. Niezidentyfikowana jedzenie jest doskonałym polem zadania dla dzieci oprócz swoich rodziców. Jednak szczególnie dużo dzieci w rzeczywistości, oczywiście, nie tkwi w ich wyborze żywności. Liczne smaki, tekstury, zapachy, a także odcienie pobudzają ciekawość, a także zachęcają do odkrywania. Dzieci mogą łatwo spróbować w rezultacie, jak wcześniej, a także jak często jak to możliwe wspaniały wybór od zdrowej i zrównoważonej żywności.

W wieku około rokuW wieku około roku

Przejście od żywności musi być zakończony na zasilanie członków rodziny – tak, że zwykła dieta – zostanie zakończona. Dziecko może tak samo, jak musi teraz brać udział w przygotowywaniu ulubionych potraw. Jeśli tryb domowego zasilania jest dobrze wyważony, a także inna, ona może łatwo zaspokoić popyt ze strony dziecka w ilościach odpowiednich do wieku i preparatach chemicznych.
Liczenie kalorii lub skomplikowane przepisy nie są potrzebne do tej funkcji. Również na ekskluzywne produkty, przetworzone produkty lub rzekome dania małych dzieci można pominąć. Zamiast tego, kilka podstawowych zasad muszą być monitorowane, aby dobrze zrównoważonej diety:.
Poproś, aby dużo pić dziecku: największą wody lub nawet różne inne niesłodzone lub bez cukru koktajle.

Korzystanie z bogatych części jedzenia wegetacji:

warzywa, produkt Owoc, хлопьяа i części ziarna, białe potatos.
Zapewnij zwierzęcego jedzenie po prostu w dużej części, w tym mięso, bratwurst, ryb, jajek, ale dodatkowo mleko, jak również produkty z mleka ser, domowy ser, jogurt naturalny.
Bądź faktycznie grosze z: sód, słodycze, desery, przekąski i produkty o wysokiej zawartości tłuszczu. To reguluje szczególnie wysokiej zawartości tłuszczu, a także wysoki udział nasyconych kwasów tłuszczowych, takich jak czekolada, chipsy, koziołki i tak dalej
. To więcej obciążać pasuje do tej pozycji nauki, a także zgodnie wraz z systemem „dieta” od narosły w trybie mieszanym diety (OptimiX) od zasady badania żywności młodzież w Dortmund (FKE).
Uważaj wraz z małymi okrągłymi produktami.